Akční ceny v naší zubní klinice

Pracovní tým společnosti Aries je připraven řešit nejrůznější defekty chrupu i estetické dentální zákroky. Zároveň Vám však nabízí tyto akční slevy a nabídky v péči o Vaše zuby.

15. 03. 2016
akce/th_news_brite-smile-obrazek.jpg

BRITESMILE – profesionální ordinační bělení zubů

Nyní v akci na naší klinice s 20% slevou do 30.4.2016

15. 03. 2016
akce/th_news_elexxion-akce2.jpg

ELEXXION Duros

Moderní stomatologické zařízení kombinující diodový a erbiový laser. Umožňuje proto ošetřovat měkké i tvrdé tkáně úst a také s pomocí therapeutické koncovky podporovat hojivý proces ve tkáních.

15. 03. 2016
akce/th_news_hyperion-x9-akce.jpg

HYPERION X9 hybridní OPG

Jedná se o špičkový a naprosto univerzální přístroj té nejmodernější stomatologické ordinace! Naše klinika je připravena pro 100% odhalení vleklého problému bolesti Vašeho zubu.

Starší novinky a akce

Ptejte se odborníků on-line

Chcete se zeptat našich odborníků na váš konkrétní problém nebo položit dotaz?

Neváhejte a vstupte do on-line chatu.

Vstoupit do chatu Vaše dotazy budou uchovány v historii našeho chatu a budou veřejně přístupné v historii chatu. Pokud s tímto nesouhlasíte, prosíme, nevstupujte do chatu.

Moderní operační sál pro stomatochirurgické zákroky

Součástí areálu je i moderně vybavený operační sál k provádění ambulantních stomatochirurgických zákroků - komplikovaných extrakcí zubů moudrosti, resekcí (odstranění) chorobně změněných kořenových hrotů a "váčků", zavádění dentálních implantátů pro možnost zhotovení pevných můstků i u částečně nebo zcela bezzubých pacientů aj. Samozřejmostí při všech těchto výkonech je použití kvalitních lokálních anestetik pro zajištění úplné bezbolestnosti všech výkonů, popř. i s použitím celkově zklidňujících látek.. V případě nutnosti zajistíme ošetření pacienta v celkové anestézii .

Celkovou anestézii pro klienty s nepřekonatelným strachem ze zubního ošetření , nebo u pacientů různě hendikepovaných zajišťuje společnost ANESDENT,s.r.o. pod vedením anesteziologa MUDr. Jana Petříka, která se bude po celou dobu zákroku starat o absolutní bezbolestnost a komfort.

Jak se k nám dostanete?