HYPERION X9 hybridní OPG

15.03.2016

Jedná se o špičkový a naprosto univerzální přístroj té nejmodernější stomatologické ordinace! Naše klinika je připravena pro 100% odhalení vleklého problému bolesti Vašeho zubu.

akce/th_news_hyperion-x9-akce.jpg

Objednání není nutné, snímkování bude provedeno každý všední den od 8.00 do 16.00.

Jsme připraveni pro 100% odhalení vleklého problému bolesti Vašeho zubu. Zhotovíme CBCT rtg snímek. Jednoznačně určíme ložisko zánětu.

HYPERION X9 - MY RAY - CEPH-3D - PAN

  • Zhotovuje 2D panoramatické snímky a 3D ConeBeam čelistí.
  • Věrně snímá oba zubní oblouky - zorné pole 11 cm!
  • Vysoké rozlišení-nízká emise.
  • Možnost plánování implantátů.

Pár detailů o 3D tomografii

Historie

Počítačová tomografie vstoupila do klinické praxe v roce 1971 (přístroj EMI Mark I označovaný jako CT první generace).

CBCT přístroje jsou založené na stejném principu jako první a všechny současné „nemocniční“ CT přístroje. První CBCT systém s konkrétním zaměřením na stomatologické využití byl představen a instalován v Itálii již v roce 1996.

CBCT

je zkratka pro Cone Beam Computed Tomography. Tradiční medicínské CT (Multi Slice – MS-CT) skenery využívají RTG paprsek ve tvaru vějíře (Fan Beam) a relativné úzký detektor či multidetektor. Okolo snímanéhoobjektu rotují v tzv. helikálním profilu. U CBCT skenerů je naopak využívané RTG záření ve tvaru kužele (Cone Beam) a detektorem je čtverec.

HYPERION X 9

Snímá s průměrem zorného pole 11 cm

Vysoké rozlišení-nízká emise. Diagnostické snímky prémiové kvality s vysokou ostrostí a pozoruhodným detailem jsou dosaženy se špičkovým rozlišením voxel 75 micrometrů a expozičním časem 9 sec. - kontrola v pulzním režimu.

NNT4 je nejlepší klinický software v oboru, vyznačuje se vysokou rychlostí zpracování, víceúrovňovým uživatelským rozhraním, simulací implantátů a předdefinovanými šablonami. Exportuje data ve formátu DICOM a kompatibilitou se softwarem třetích stran.

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

Ozvěte se nám s Vašim problémem či dotazem.

Telefon: +420 491 453 272
Mobil: +420 724 100 151
Fax: +420 491 451 936

Jak se k nám dostanete?

Skrýt / zobrazit podrobný popis cesty