Naši specialisté

MUDr. Lubomír Beran

MUDr. Lubomír Beran absolvoval na lékařské fakultě Univerzity Karlovy Praha v Hradci Králové. Pracoval 10 let jako obvodní zubní lékař a později ve funkci primáře stomatologie v severních Čechách. Od února do října 1989 absolvoval stáž v kanadském Calgery v oboru estetická stomatologie. V letech 1990 - 1992 pracoval jako asistent soukromé praxe v dentoalveolární chirurgii v německém Marktredwitz. Je zakladatelem soukromé zubní praxe v HK z roku 1992 se zaměřením na estetickou stomatologii.

Ve své praxi jako první v republice zavedl v roce 1992 metodu odstraňování zubního kazu laserem. Připravil řadu přednášek na téma laserotherapie v zubní praxi. Od roku 1980 propaguje zhotovování kovo a celokeramických korunek a rozsáhlých keramických konstrukcí. Vybudoval ve své praxi počítačovou frézovací technologii (CAD/ CAM systém  CEREC). Provádí implantace a zhotovování protetických suprakonstrukcí. Pro dokonalejší diagnostiku nemocí zubů a měkkých tkání vybavil rentgenové pracoviště CT rentgenem s dokonalou vizualizací 3D projekce zubů a okolních struktur, ordinace pak digitálním RVG rentgenem. Je školitelem v oboru laserotherapie, CAD/CAM technologie - systém CEREC, dentální mikroskopie a diagnostiky pomocí CT rentgenové vizualizace.

Externí anesteziologický tým - Anesdent s.r.o.

MUDr. Jan Petřík

Anesteziolog

V roce 1984 promoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. V roce 1987 složil první a v roce 1991 druhou atestaci z anesteziologie a resuscitace.

Během svého profesního života absolvoval odborné stáže v Čechách i v zahraničí (např. v Nemocnici Na Bulovce, klinice Malvazinky, Nemocnici Na Homolce, Fakultní nemocnici Hradec Králové a na klinikách v Solothurnu ve Švýcarsku, Mühlhausenu ve Francii a Bad Windsheimu v Německu).

V letech 1984-1994 působil v Nemocnici Trutnov. V roce 1994 založil soukromou anesteziologickou praxi a začal se věnovat výkonům v rámci „jednodenní chirurgie“.

Od roku 2000 dodnes podává celkovou anestézii u plně ambulantních výkonů v rámci gynekologie, urologie, oftalmologie, ortopedie, stomatologie a plastické chirurgie.

V roce 2012 převedl praxi z fyzické osoby na právnickou – založil společnost ANESDENT, s. r. o. Do současné doby podal ambulantně více než 25 000 lidem celkovou anestézii.

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

Ozvěte se nám s Vašim problémem či dotazem.

Telefon: +420 491 453 272
Mobil: +420 724 100 151
Fax: +420 491 451 936

Jak se k nám dostanete?

Skrýt / zobrazit podrobný popis cesty