BRITESMILE – profesionální ordinační bělení zubů

15.03.2016

Nyní v akci na naší klinice s 20% slevou do 30.4.2016

akce/th_news_brite-smile-obrazek.jpg

 

20 % sleva!

Co je BriteSmile ?

Jedná se o ordinační bělení zubů, což znamená, že je prováděno na naši klinice pod kontrolou školených stomatologů. Unikátní systém BriteSmile působí na všech 16 předních zubů najednou a při proceduře, která trvá 3 x 20 min, je kladen velký důraz na bezpečí a pohodlí klienta (dásně a rty jsou chráněny speciálním gelem). Systém vyžaduje minimální zásahy, proto klient může během zákroku relaxovat či poslouchat hudbu. Metoda je to velmi šetrná a bezkonkurenčně efektivní.

Procedura BriteSmile byla vyvinuta pod dohledem Dr. Johna Warnera, předního vědce NASA a člena programu Hubble Space Telescope Development Program. Dr. Warner byl též průkopníkem při výzkumu aplikací laserové technologie v oftalmologii.

Jak tato metoda funguje?

Bělení spočívá v kombinaci působení 2 faktorů, a to modrého světla o specifické vlnové délce 450 nm a bělícího gelu, který obsahuje pouhých 5 % peroxidu vodíku. Modré světlo aktivuje složky gelu, které způsobí rychlé zbělení nejedná se tedy o UV, laserové ani tepelné záření. Světelný zdroj v patentované světelné hlavě je kalibrován tak, aby dodával požadovanou energii pro optimální aktivaci bělícího gelu, a to bez výrazného nárůstu povrchové či vnitřní teploty. Právě nízká koncentrace peroxidu vodíku je podstatným rozdílem oproti ostatním na trhu běžně používaným metodám, které mnohdy ani vysokou koncentraci peroxidu vodíku neuvádí.

Více o bělení zubů

Více info o BRITESMILE na : http://www.britesmile.cz/

 

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

Ozvěte se nám s Vašim problémem či dotazem.

Telefon: +420 491 453 272
Mobil: +420 724 100 151
Fax: +420 491 451 936

Jak se k nám dostanete?

Skrýt / zobrazit podrobný popis cesty