ELEXXION Duros

15.03.2016

Moderní stomatologické zařízení kombinující diodový a erbiový laser. Umožňuje proto ošetřovat měkké i tvrdé tkáně úst a také s pomocí therapeutické koncovky podporovat hojivý proces ve tkáních.

akce/th_news_elexxion-akce2.jpg

Ukázky použití laserové vrtačky ELEXXION Duros : 

Bělení:

Příprava předního zubu:

Léčba zubních krčků:

Odstranění zubního kamene:

1. APLIKACE V ZUBNÍM LÉKAŘSTVÍ

Orální chirurgie: dokáže rychle, přesně a bez krvácení provést řez v operačním prostoru a umožní tak přehledné a precizní provedení zákroku jako je frenulektomie / přetětí retní uzdičky, zpřístupnění patologického ložiska, zastavení plošného krvácení atd.

2. DESENZIBILACE A THERAPEUTICKÉ POUŽITÍ

K léčbě citlivých zubních krčků biostimulací, vyléčení poextrakčních zánětů, oparů - herpes a slizničních aftů, léčba bolesti, zrychlení hojení ran, omezení dávivého reflexu a léčba čelistního kloubu.

3. ODSTRANĚNÍ ZUBNÍHO KAZU

Můžeme provést bez nutnosti aplikace injekční anestezie, tedy bez nepříjemných doporovodných příznaků znecitlivěné sliznice, eliminaci krčkových kazů, nebo lokalizovaných na méně přístupných místech. Dokáže pomocí safírové koncovky bezkontaktně nejen bezbolestně odstranit kaz, ale i likvidovat bakterie – sterilizovat místo na zubu, které následně opatříme výplní. Významné je i to, že není potřeba odstranit velké množství zdravého dentinu a neoslabuje tak celkově zub. Odstraní bezbolestně kaz blízko dřeně, provádíme adhezivní úpravu zubů před pečetěním fisůr a kondicionování skloviny před zhotovením výplně. Dále je účinný pomocník při resekci kořenových hrotů. Upravuje kostní povrchy a je velmi platný v implantologii.

4. ENDODONCIE

Pomůže zpřístupnit vstup do kořenového kanálku a po jeho rozšíření za pomocí sklovlákna o síle 200 micro sterilizovat stěny kořenového kanálku v celém průběhu. Redukuje bakteriální lořisko kolem vrcholu kořene a eliminuje nebezpečné abscesové dutiny.

5. LASEROVÉ BĚLENÍ

Laserové bělení není tak účinné jako metoda Brite Smile, ale dokáže zesvětlit zubní povrch až o 3 stupně. Významný je při vybělení v malé lokalitě třeba i jediného zubu.

6. PARODONTOLOGIE

Odstranění konkrementů a zubního kamene je významná funkce dentálního laseru. Taktéž dekontaminace parodontálních chobotů laserem pomáhá vyléčit závěsný aparát zubu.

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

Ozvěte se nám s Vašim problémem či dotazem.

Telefon: +420 491 453 272
Mobil: +420 724 100 151
Fax: +420 491 451 936

Jak se k nám dostanete?

Skrýt / zobrazit podrobný popis cesty