Stomatologie

Zubní ordinace a pohotovost nedaleko Hradce Králové

Pracovní tým zubní ordinace ARIES je tady pro Vás a je připraven řešit nejrůznější defekty chrupu, částečnou i totální ztrátu chrupu. Dlouhodobě se specializujeme na velké výkony rekonstrukčního charakteru. Naše zubní klinika leží na hlavní trase z Hradce Králové do Náchoda v obci Velký Třebešov (necelých 30 km od Hradce Králové).

Endodoncie

Endodontické ošetření se týká všech tkání uvnitř zubu. Ošetření zubních kanálků provádíme efektivně a s minimální bolestivostí.

Více

Parodontologie

Správně prováděná hygiena a její kontrola při pravidelných preventivních prohlídkách, je základním kamenem v boji proti nemocem zubů a dásní.

Více

Protetika

Keramická zubní laboratoř Aries je vybavena nejmodernější technologií na výrobu keramických korunek a můstků.

Více

Ošetření zubního kazu - kariologie

Bezbolestné ošetření zubního kazu je možné. V našem centru nabízíme ošetření speciální laserovou vrtačkou.

Více

Stomatochirurgické výkony

Součástí areálu je i moderně vybavený operační sál k provádění ambulantních stomatochirurgických zákroků, např. extrakcí zubů moudrosti nebo zavádění dentálních implantátů.

Více

Implantologie

Zubní implantologie je vhodnou metodou pro pacienty, kteří potřebují nahradit jeden nebo i celou skupinu zubů, ale chtějí si zachovat ostatní zdravé zuby.

Více

Dentální hygiena

Správná a dostatečná péče o chrup je základem zdravých zubů. Naše dentální hygienistka klienty instruuje o metodách správného čištění zubů, odstraňuje zubní kámen, leští povrch skloviny a konzultuje stav péče o chrup s pacientem.

Více

Pravidelná preventivní péče

Pouze pravidelné preventivní prohlídky Vám zajistí dokonale zdravé zuby. Naše moderní postupy a přístroje odhalí včas skryté problémy, jako jsou špatně viditelné mezizubní kazy a další.

Více

Dětská stomatologie

Preventivní prohlídky a správná péče o zuby je pro Vaše děti nezbytná. Naši lékaři přistupují k dětským pacientům velmi citlivě a bez nátlaku. Již od prvních zoubků doporučujeme navštěvovat zubního lékaře.

Více

Všem zákrokům předchází podrobný rozbor situace v ústech a zhotovení plánu ošetření s využitím nejmodernějších pomocných vyšetřovacích metod, intraorální rentgen - RTG, radiovisiografický rentgen - RVG, panoramatický  rentgen - OPG  a  v poslední době špičkový CBCT  3D, kde vidíme zuby a ostatní struktury v prostoru a můžeme tak objevit  zdroj zánětu, bolesti atd., který Vás dlouhodobě trápí a běžné rentgeny zdroj potíží neukáží.

Fotokompozitní výplně místo amalgámu

Amalgámové výplně  již 10 let nenabízíme, neboť negativní vlastnosti vysoce převyšují pozitiva (preparace nezasažené části zubu kvůli retenci AMG výplně, nutnost doleštění v další návštěvě, estetika...). Místo amalgámu ve stejné nebo podobné cenové hladině nabídneme fotokompozita (bílé výplně) plněná nanočásticemi, keramickým práškem atd, která  vedle estetiky mají i vysokou pevnost a mohou tak být užita i v disálním úseku chrupu. Zpracování je snadné - materiál se aplikuje do kavity a osvítí fotopolymerizační lampou na 40 sekund. Výplň se zaleští a vše je hotovo.

Poslední novinkou je tzv. SONIC FILL - fotokompozitum, které se aplikuje speciální koncovkou pomoci tlaku vzduchu ze zubní soupravy a vyplní připravenou kavitu. Vibrační koncovkou se materiál utěsní v kavitě zubu a osvícením, upravením do skusu a zaleštěním je vše hotovo. Je-li rozsáhlejší úprava skusu, pak využíváme počítačem řízeného indikátoru pro úpravu artikulace -  T- SCAN. Tento elektronický přístroj odhalí i tu nejmenší překážku ve skusu a v grafu zřetelně označí místo úpravy.

Náš kodex kvalitní péče

Nedílnou součástí péče o dokonalý chod pracoviště je úzkoslivá péče o pořádek jak v objektu, tak i v okolí objektu.

Sterilní pomůcky a nástroje

Zázemí ordinací a chirurgického sálu tvoří přípravna vybavená AUTOKLÁVEM (parní sterilizátor) a HORKOVZDUŠNÝM STERILIZÁTOREM, přístrojem na zatavení sterilních pomůcek a nástrojů.

Jednorázové materiály jsou samozřejmostí

Pro klienta využíváme možnosti jednorázových materiálů - savka k odsávání slin, kelímek k vyplachování úst, ochranný ubrousek na oděv, jednorázová koncovka oplachovací pistole, jednorázové rukavice atd.. Dezinfekce křesla a okolí přístrojů zubní soupravy je dodržováno přísně po každém pacientovi. Denní dezinfekce všech prostor kliniky je samozřejmostí.

Příjemná čekárna a dohodnutý čas výkonu

Pro pohodu klienta jsme vybudovali moderní čekárnu, kde Vám nabídneme kávu, čaj a pomůžeme tak zpříjemnit dobu než se Vás ujme  lékař. 

Dodržujeme dohodnutý čas výkonu a prosíme klienty, aby svou dochvilností nám pomohli tuto snahu naplnit. Přejeme si, aby chvíle u nás strávené byly plné pohody a ohleduplného zájmu ze strany všech našich pracovníků.

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

Ozvěte se nám s Vašim problémem či dotazem.

Telefon: +420 491 453 272
Mobil: +420 724 100 151
Fax: +420 491 451 936

Jak se k nám dostanete?

Skrýt / zobrazit podrobný popis cesty