Bělení zubů

Ordinační bělení zubů

Přístroj pro bělení zubů Brite - Smile Provádíme bělení zubů několika systémy: LASER - ELEXXION,  BEYOND a velmi účinný BRITE SMILE - kde můžeme změnit barvu až o 8 odstínů. Tento přístroj firmy B-S vlastní v České republice jen desítka zubních ordinací.

Co je BriteSmile ?

Jedná se o ordinační bělení zubů, což znamená, že je prováděno na naši klinice pod kontrolou školených stomatologů. Unikátní systém BriteSmile působí na všech 16 předních zubů najednou a při proceduře, která trvá 3 x 20 min, je kladen velký důraz na bezpečí a pohodlí klienta (dásně a rty jsou chráněny speciálním gelem). Systém vyžaduje minimální zásahy, proto klient může během zákroku relaxovat či poslouchat hudbu. Metoda je to velmi šetrná a bezkonkurenčně efektivní.

Jak tato metoda funguje?

Bělení zubů spočívá v kombinaci působení 2 faktorů, a to modrého světla o specifické vlnové délce 450 nm a bělícího gelu, který obsahuje pouhých 5 % peroxidu vodíku. Modré světlo aktivuje složky gelu, které způsobí rychlé zbělení nejedná se tedy o UV, laserové ani tepelné záření. Světelný zdroj v patentované světelné hlavě je kalibrován tak, aby dodával požadovanou energii pro optimální aktivaci bělícího gelu, a to bez výrazného nárůstu povrchové či vnitřní teploty. Právě nízká koncentrace peroxidu vodíku je podstatným rozdílem oproti ostatním na trhu běžně používaným metodám, které mnohdy ani vysokou koncentraci peroxidu vodíku neuvádí.

Co oceníte nejvíce?

  • šetrnost k dásním a zubní sklovině i minimální citlivost vzhledem k nízké koncentraci peroxidu vodíku v gelu.
  • rychlost a pohodlí ( Profesionální metoda bělení zubů BriteSmile spočívá v 1 hodinovém sezení a není třeba ji opakovat oproti ostatním metodám, kdy se opakovaně nanáší bělící gel např. do formičkových nosičů, které je nutné nosit několik hodin denně)
  • výsledky jsou bezkonkurenční (v průměru o 9 odstínů) a dlouhodobé (3 – 4 roky)
  • vše je klinicky podpořeno nezávislými americkými studiemi, které potvrzují bezpečnost této metody
  • světová špička – neexistuje jiný způsob, jak učinit vaše zuby bělejší šetrněji, přičemž výsledek je dlouhotrvající

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

Ozvěte se nám s Vašim problémem či dotazem.

Telefon: +420 491 453 272
Mobil: +420 724 100 151
Fax: +420 491 451 936

Jak se k nám dostanete?

Skrýt / zobrazit podrobný popis cesty