O nás

Historie společnosti

 

Zubní praxe MUDr. L. Berana st. byla založena v roce 1992.

V roce 1997 se  Dr. Beran rozhodl  rozvázat smluvní vztahy se všemi pojištovnami a založil Aries, centrum estetické stomatologie, s. r. o.

V roce 1999 bylo stále rostoucí pracoviště přemístěno z nevyhovujících prostor v Hradci Králové do moderního prostorného areálu na hlavní trasu Hradec Králové - Náchod. Působiště společnosti se tak nalézá cca 10 minut jízdy od velmi atraktivní, turisticky vyhledávané rekreační oblasti Babiččino údolí.

 

 MUDr. Lubomír Beran

 

Vystudoval Lékařskou fakultu na Karlově univerzitě v Hradci Králové. Deset let pracoval jako obvodní zubní lékař, později zastával místo primáře stomatologie v severních Čechách.

Od února do října r. 1989 absolvoval v kanadském Calgary stáž v oboru estetické stomatologie. V letech 1990-1992 působil jako asistent soukromé praxe v německém Marktredwitzu. V roce 1992 se v Hradci Králové stal zakladatelem soukromé zubní praxe se zaměřením na estetickou stomatologii.

Jako první v republice v roce 1992 zavedl ve svém oboru metodu odstraňování zubního kazu laserem. Na téma laserotherapie v zubním lékařství připravil řadu přednášek.

Od roku 1980 propaguje zhotovování kovo a celokeramických korunek a rozsáhlých keramických konstrukcí. Ve své praxi vybudoval počítačovou frézovací technologii (CAD/CAM systém CEREC). Provádí implantace a zhotovování protetických suprakonstrukcí. Pro dokonalejší diagnostiku nemocí zubů a měkkých tkání vybavil rentgenové pracoviště CT rentgenem s dokonalou vizualizací 3D projekce zubů a okolních struktur, ordinace pak digitálním RVG rentgenem.

Je školitelem v oboru laserotherapie, CAD/CAM technologie - systém CEREC, dentální mikroskopie a diagnostiky pomocí CT rentgenové vizualizace.

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

Ozvěte se nám s Vašim problémem či dotazem.

Telefon: +420 491 453 272
Mobil: +420 724 100 151
Fax: +420 491 451 936

Jak se k nám dostanete?

Skrýt / zobrazit podrobný popis cesty